Venušiny kuličky- posilující kuličky- jak fungují?

O Venušiných kuličkách se již napsalo mnoho, ale popíšu Vám zkušenosti žen, hlavně co od nich často slýchávám a jaké měly pocity při používání kuliček:

-necítila jsem  vibraci

– nic mi kuličky nedělaly

– kuličky mi vypadávaly

– jak poznám, že mám ochablé svaly pánevního dna?

– nebyla jsem schopná je zavést

– nevím, jaké kuličky si vybrat

-jak s kuličkami posilovat a jak dlouho?

Velmi často slyším od žen „necítila jsem vibraci uvnitř pochvy“. Jeden velký problém v dnešní době je v některých oblastech internet. Vždyť o Venušiných kuličkách se všude píše, jak jsou skvělé k dosahování orgasmu, jak je díky nich žena vzrušená a prožívá orgasmy a ono nic? Nic Vám kuličky nedělaly? Záleží na tom, kolikrát jste jim daly šanci. Pokud jste je použily jednou, dvakrát, je to opravdu málo. Musíte jim přijít na chuť!  Všechno chce svůj čas. Ani kolo se většině dětem ze začátku nelíbí protože na něm neumí jezdit, vidí v něm jen něco, co se musí naučit. Tak je to i s těmi kuličkami. Musíte být trpělivé. Citlivost pochvy se zvyšuje až pravidelností. Dejte kuličkám čas, navnímejte si je, zkuste se s nimi pohybovat a pokud vám stále vypadávají a nejde to, lehněte si s nimi, zasuňte je hlouběji do pochvy, nadzvedněte zadeček a stahujte, kuličky vám budou putovat hlouběji a určitě je začnete cítit a vnímat v pochvě jak se posouvají. Taky si můžete s nimi hrát společně s partnerem. Vložte si kuličky do pochvy a partner ať se snaží je pomaličku vytahovat ven, vy zkuste aktivovat svaly pánevního dna a držet je v pochvě. Partner ale musí tahat jemně, nesmí škubnout a říct vám „no vidíš, jsem lepší :)“Nejen, že aktivujete touto činností svaly pánevního dna, ale užijete si i spoustu legrace s partnerem.

Pokud Vám při prvním zkoušení kuliček, kuličky nic nedělaly, nestimulovaly vás jak jste očekávaly a nedosáhly jste orgasmu jak se všude píše tak je to nejspíše tím, že pokud nejste vaginálně orgastické, to znamená že neprožíváte orgasmus při stimulaci mužského penisu uvnitř pochvy, můžete s kuličkami skákat, běhat do schodů jak chcete, ale orgasmu opravdu nedosáhnete. Stimulace s kuličkami sice není malá ale vaše pochva není dostatečně prokrvená a citlivá aby jste dosahovala orgasmu. Nevěšte ale hlavu, tento stav můžete změnit a to tím, že budete používat Venušiny kuličky pravidelněji a tím si prokrvovat poševní stěny které se stanou citlivější.

A že vám kuličky vypadávaly? Nesetkávám se s tím, že by vám při výběru Venušiných kuliček někdo poradil, spíše se setkávám s ženami, které mají doma Venušiny kuličky úplně k ničemu jelikož si špatně vybraly. Přitom výběr je tak velmi důležitý. Pokud máte ochablé svaly pánevního dna nejspíše klasické kuličky menších a těžších rozměrů v pochvě opravdu neudržíte. Občas se tomu ženy zasmějí, že by je některá žena neudržela ale věřte mi, že je to tak. Skupiny žen, které chodí na různé mé přednášky jsou v průměru okolo 10žen na skupinu a většinou jedna třetina z těchto žen mi potvrdí, že mají problémy s ochablým svalstvem pánevního dna, takže procento je ještě větší jelikož ne každá to přizná. Velké procento žen opravdu kuličky v pochvě neudržely vůbec, a proto je to odradilo je používat. A to je škoda.

A jak poznáte že máte ochablé svaly pánevního dna? Většina žen již po porodu má problémy, je to tím, jak v děloze miminko svou váhou tlačí na pánevní dno, tím pánevní dno ochabuje a oslabuje. Bohužel nejhorší je pro ženu porod. Pochva se při porodu hodně rozestoupí a některé ženy mají pak nejen poševní vchod větší ale i pochvu, než před porodem. Pánevní dno drží dostatečně uzavřený poševní vchod a pochvu, močovou trubici a konečník. Pokud je pánevní dno ochablé, můžeme mít únik moči při zakašlání, poskoku, smíchu, tanci apod.. Močová trubice není dostatečně uzavřená díky ochablému svalstvu pánevního dna. Některé ženy ale mohou mít najednou problém i s dosahováním orgasmu při styku. Je to taky příčinou ochablých svalů pánevního dna a je potřeba tento problém řešit.

Často slyším že si ženy nemohly kuličky zavést. Doporučuji si kuličky zavádět v leže, jste uvolněnější než v podřepu. Zkuste si podřepnout a dělat, že si chcete kuličky zavést, co cítíte? Nejde to tak lehce že? Pokud se vleze do pochvy penis a nemá váš partner opravdu abnormálně malý penis, věřte, že kuličky tam taky vlezou :). Pochva je elastická a pružná, to ale neznamená, že tam vleze všechno :).

Venušiny kuličky a posilující kuličky, víte jejich rozdíly? Venušiny kuličky jsou většinou dvě, v nabídce je i jedna kulička, v každé kuličce je dutina a v ní je vložena menší kulička z těžšího materiálu. Při pohybu ženy se malá kulička uvnitř rozhoupe a svou energii pak předává zpět vnějšímu obalu. To vytváří „nové“ pohyby uvnitř vagíny a vzniká samovolná stimulace. Kuličky stimulují ženu uvnitř vagíny po celou dobu, kdy jsou zavedené. S kuličkami, které vibrují při pohybu a u kterých očekáváte vnitřní stimulaci, se musíte pohybovat :).

Posilující kuličky, nebo taky název vaginální činky, nemusí mít vnitřní kuličku a fungují na principu aktivního stahování svalů pánevního dna. My máme většinu kuliček v nabídce určené  k posilování pánevního dna i s vnitřní kuličkou, takže si ženy mohou užívat vibrace při pohybu, nebo aktivně stahovat svaly pánevního dna, podle váhy kuliček, které si určí.

A jaké kuličky si vybrat a podle čeho? Podle toho, jak jsou na tom vaše svaly pánevního dna. Pokud jste žena, která jste nerodila, měla by jste kuličky v pochvě udržet, aniž by vám vypadávaly, proto máte velkou možnost výběru. Pokud se s nimi chcete pohybovat a nevyvíjet žádnou aktivitu, volila bych kuličky raději lehčí, klasické Venušiny kuličky.

Tyto KULIČKY koupíte ZDE!!!

Pokud si troufáte stahovat aktivně svaly pánevního dna, volila bych kuličky menší a těžší, nejlépe sady kuliček AMI nebo SVAKOM kde jsou i těžší kuličky o váze vyšší než 100g.

Tyto KULIČKY koupíte ZDE!!!

Pokud jste žena, která máte podle popisu výše pocit, že již máte ochablé svaly pánevního dna a nebo chcete aktivně cvičit a posilovat své svaly pánevního dna, volila bych kuličky různých hmotností, minimálně dvě váhy kuliček v sadě, abyste měly větší možnost volit váhu podle toho, jak jsou na tom vaše svaly nebo podle toho, zda budete schopná zezačátku vyvíjet velkou aktivitu abyste kuličky v pochvě vůbec udržela.

KOUPIT kuličky ZDE!!

A jak dlouho kuličky v pochvě mít zavedené? Na internetu najdete že se s nimi můžete pohybovat celý den, jenže ono tam nějak někdo nedopsal, že tohle zvládne jen žena, která nemá ochablé svaly pánevního dna. Pokud máte ochablé svaly pánevního dna, ať už po porodu, v menopauze, ze zdravotních důvodů, z práce, ze zvedání těžkého břemene, pak budete rády, pokud se podvědomě budete snažit udržet kuličky alespoň v rozmezí 1-5minut. Opravdu to déle nebudete schopné ze začátku udržet. Nevěšte hned hlavu, pokud kuličky udržíte sotva pár sekund, důležitá je nějaká pravidelnost a cíl. Klidně kuličky používejte každý den pár sekund, než jednou za měsíc na pár minut. Vše chce svůj čas, pánevní dno je sval, opravdu se dá krásně vypracovat ale je to jen na nás kolik mu dáte času. Prodlužujte si pomalu intervaly. Odměnou vám pak budou pevné svaly pánevního dna které jsou velmi důležité v životě ženy, lepší prožitky při styku a možná i dosahování vaginálního orgasmu.

Koukněte na obrázek níže, tam uvidíte rozdíl mezi pevnými svaly pánevního dna a ochablými svaly pánevního dna. Svaly pánevního dna, to je to růžové co vidíte na obrázku, na jedné straně vlevo jsou pevné svaly a naše vnitřní orgány tam, kde mají být, na druhé straně vpravo jsou ochablé svaly pánevního dna a naše vnitřní orgány tam, kde být nemají. Všimněte si na obrázku jak jsou uzavřené a neuzavřené naše vývody vnitřních orgánů, jako je močová trubice, pochva, konečník.  A my ženy přece nechceme, aby naše orgány v našem těle byly někde jinde, než by být měly, že ne?

Pochopily jste, proč jsou pro nás svaly pánevního dna tak důležité?

Pokud se budete chtít dozvědět zajímavé informace na tohle a podobné téma, přihlaste se na jednu z našich přednášek, které máme v prodejně Intimm.cz nebo i jinde mimo kamennou prodejnu.

KOUPIT kuličky ZDE!!!

S výběrem kuliček vám rády pomůžeme na prodejně Intimm.cz

Mějte krásný den, Eva

Komentáře

Přidat komentář