jak se vám líbila přednáška?

Pokud se vám nějaká naše přednáška líbila, budeme rády za reference :) a předem mocinky děkujeme, Eva a Daniela

Komentáře
 1. Petra napsal:

  Přednáška se mi líbila jelikož jsme konečně pochopila jak je to s tím orgasmem? No prostě každá jsme jiná a jsme rozhodně jiné než muži a přednášku doporučuji pro páry at to tomu svému doma nemusíte tlumočit. Evi, bylo to fajn.

 2. Eva Nesrstová napsal:

  Tak to jsem ráda, že přednáška byla pro tebe prospěšná a poznala jsi jak tvé tělo funguje :). Eva

 3. Val napsal:

  Skvěle strávené pozdní odpoledne a večer. Na přednášku jsme s kamarádkou zavítaly po zkušenosti s úžasně a netradičně stráveném vánočním večírku na tomtéž místě. :-) Kurz byl každopádně zajímavý a jak majitelka tak i Sára tomu dokázaly dát to „něco“ …doporučuji všem ženám! Užily jsme si to i s určitou dávkou humoru a každá z přítomných se určitým způsobem „našla“ :-) Eva je vstřícná a milá a pokud nějaký počáteční ostych byl vzal naprosto za své… ! Holky jsou prostě skvělé :-)

 4. Eva Nesrstová napsal:

  Děkuji Val moc :)), ráda jsme Vás s kamarádkou poznala a těším se na další setkání :)), Eva

 5. PETRA Konečná napsal:

  Děkuji Evičko za večer který nejen mě ale taky mé kamarádky trochu více zavedl do světa sexu a erotiky. Skvěle jsme se bavily a ty jsi nám tak hezky všechno popisovala až jsem koukaly, jak jsme ještě v podstatě nepolíbené a jak málo toho víme. byl to moc krásný večer děkuji za všechny. Lepší rozlučku jsem si ani přát nemohla. PetrA

Přidat komentář