Jak je hluboká a široká pochva?

V  průměru je pochva hluboká 7cm a široká 1,5-2,5cm. A to se Vám bude asi zdát, že to není možné aby byla tak malá, jelikož se tam přece v pohodě vleze penis o velikosti 13cm, že ano? Přesně tak, průměrný obvod mužského přirození v ochablém stavu je 9,31 centimetrů a průměrná délka penisu při erekci je 13,12 centimetrů. Takže taková velikost penisu 13 cm se opravdu do pochvy vleze. Když se totiž žena sexuálně vzruší, vagina se ve většině případů napřímí a nabobtná. To znamená, že zdvojnásobuje svoji délku. Vaginální kanál se totiž uvolní a rozšíří a výsledný rozdíl bývá dokonce větší než u ztopořeného penisu. Pokud se ale žena dostatečně nevzruší, vagina se prostě nezvětší ☹ a muž svým penisem naráží na děložní hrdlo a to pro ženu může být při styku dosti bolestivé. Proto myslete na předehru a hlavně vzrušení partnerky, je to velmi důležité.

Mladé ženy jsou na tom lépe 😊, mají pochvu hlubší a to sedm až osm centimetrů a širokou přibližně dva centimetry.

Pokud vás trápí bolestivý pohlavní styk partnerky, nebo pokud žena má bolestivý pohlavní styk a chce tento problém řešit, věnujte se více předehře, vzrušení ženy. U předehry můžete použít erotické pomůcky, které ženu vzruší, nabudí, uvolní. Taky můžete udělat erotickou masáž, nebo použít peříčko, namazat stimulačním krém na klitoris, prostě udělat cokoliv jinak, než doposud, co je ženě příjemné a nabudí ji. Inspirovat se můžete ZDE!!!

Ve stáří se bohužel pochva zkracuje a zužuje. Poslední výzkum prozradil, že měří ve stáří do délky čtyři a půl až šest centimetrů a jeden až jeden a půl centimetru do šířky. Nejen že se ženám pochva zkracuje, ale v období menopauzy dochází ke snížení hormonu estrogenu, který u ženy navíc produkuje zvlhčení pochvy. Díky toho pak dochází k vaginální suchosti a k bolestivému pohlavnímu styku. Vše se dá ale řešit kvalitním lubrikačním gelem.

Bohužel po padesátce se i vzhled vulvy mění. Vulva třicetileté ženy, kterou stimulují dostatečné hladiny pohlavních hormonů, má jiný vzhled než vulva šedesátnice, u níž už nedochází k produkci a činnosti vaječníků. Barva a struktura vulvy se mění a pochva se zkracuje a zužuje. Pokud to ženu trápí tak může být dnes už v klidu, plastičtí chirurgové dnes ženám nabízejí, že jim vulvu omladí a upraví. I tohle se dá podstoupit.

Věkem dochází i ke snížení lubrikace, pochva začne být velmi suchá a při pohlavním styku dochází k fyziologickému dráždění poševních stěn a poševního vchodu, které je pro ženu bolestivé. Ženy se pak začnou pohlavnímu styku vyhýbat. Ty ženy, které udržovaly s partnerem pravidelný a dostatečně častý sexuální styk a souložily jednou až dvakrát za týden přitom tyto problémy většinou ani nemají. Když problém začne stačí si zakoupit kvalitní lubrikační gel, který dostatečně zvlhčí pochvu a poševní vchod. Kvalitní gel na zvlhčení sliznice, který se nevstřebává do pokožky, tělo ho vylučuje ven, nežmolkovatí a nelepí, zůstává stále extrémně kluzný a žena tak nemá suché poševní stěny je lubrikační gel Toy Joy silkonový. Tento gel se ale nesmí používat v kombinaci s erotickými pomůckami, jelikož by poničil povrch těchto pomůcek. Koupit tento gel můžete ZDE!!

Komentáře

Přidat komentář