masturbátor pro muže!

masturbátor pro muže Satisfyer Men Heat!

Představte si, že váš penis obejme nahřátá měkkoučká pusinka a bude váš penis stimulovat natolik, že ho nebudete chtít dát už z ruky a budete se těšit na společné večery :). Spojení inovativní funkce zahřívání s vibračními módy dá vašemu potěšení realistický rozměr. Přidejte vibrace a vaše tělo se roztřese vzrušením. Mimochodem, díky širokému rozevření otvoru, lze hračku použít i v případě, že penis není úplně ztopořený. Což je ideální volba, ať už se jedná o první rozcvičku nebo poslední ohňostroj.

Satisfyer Men Heat Vibration přichází s převratnou funkcí nahřívání. Po aktivaci se hračka zahřeje na teplotu mezi 37-40° Celsia, tedy o trochu více než je teplota lidského těla. Díky této funkci už nebudete chtít dát vaši hračku z ruky. Vyberte si k tomu jeden z 10 masážních programů. A co k tomu?  Vodotěsnost zajistí, že si můžete užívat i ve vaně či ve vířivce. Co více si přát :))

DECENTNÍ DESIGN

Snadná manipulace, ryze mužské černé a elegantní provedení dělá z vyhřívaného masturbátoru ideální hračku pro moderního muže. Jeho velikost a tvar dokonale padne do ruky, což usnadňuje a zpříjemňuje jeho používání.

NABÍJENÍ

Když mu dojde šťáva, můžete ho jednoduše nabít přiloženým magnetickým kabelem USB, který lze doplnit o standartní síťovou zástrčku s 5V, a jízda může začít nanovo. Dobíjecí hračky jsou šetrné k životnímu prostředí.

Komentáře

Přidat komentář