Masážní hlavice- víte, jak ji používat?

Víte, jak použít masážní hlavici na erotickou masáž, jak s ní stimulovat klitoris v rámci předehry a nebo při styku?

Masážní hlavice jsou dnes velmi silné a výkonné a stimuluji nejen erotogenní zóny, ale také uvolňuji svaly pomocí různých režimů vibrací.  Slouží ke stimulaci intimních míst, na erotické masáže v rámci předehry, nebo k masážím určeným k uvolnění celého těla.

A zkoušeli jste si vzájemně dělat právě ty zmíněné erotické masáže?

Pokud ne, tak masážní hlavice jsou k tomu ideální. Nenahraditelná je relaxační masáž celého těla, která vám umožní zcela odpočívat a relaxovat. Zároveň je perfektní jako erotická hračka během předehry, masturbace a pohlavního styku.
Stačí přejet hlavici kolem žaludu penisu, nebo pod varlat, jezdit s ní přes hráz, kolem análního otvoru a uvidíte, jak se partner bude chvět vzrušením. Žena zase ocení stimulaci okolí klitorisu a přikládání na klitoris jak v rámci předehry, tak i při styku samotném. Zkuste s ní přejíždět po celém těle partnera a vnímejte tak reakci jeho těla, na kterých místech mu, nebo jí, je to příjemné. Ženě zase muž může přejíždět po celém zadečku, taky kolem bradavek, po krku a zádech. A taková stimulace konečníku u ženy taky stojí za to prozkoumat :)) Kdo ji prostě jednou zkusí, tak ji pořád používat musí :).

V nabídce máme spoustu masážních hlavic, některé jsou větší, takže se hodí spíše na ty erotické masáže a stimulaci v rámci předehry, jiné jsou menší a dá se s nimi hezky manipulovat a používat je tak při pohlavním styku. Stačí si vybrat.

KOUPIT masážní hlavici můžete ZDE!

Komentáře

Přidat komentář