Můj Příběh

Jmenuji se Eva a jsem žena, matka, manželka a kamarádka :) Mám ráda svou práci a mám velkou radost když někomu dobře poradím, nebo pomůžu. Za poslední dobu co pořádám Dámské dýchánky jsem slyšela hodně od žen z oblasti sexu a erotiky a proto vím,  jak mnoho z vás žen má problém s dosažením orgasmu při styku, nebo k dosažení orgasmu vůbec jakýmkoliv jiným způsobem. Spousta z Vás žen taky trpíte různými sexuálními dysfunkcemi a některé se díky tohoto problému jakékoliv intimitě s partnerem vyhýbáte, prostě Vás sex nebaví a nemáte potřebu ho vyhledávat. Mít a nemít orgasmus je velký rozdíl a mnozí z vás, ať už se jedná o ženy nebo muže, si to stále ještě neuvědomujete. Dojít k vyvrcholení je pro ženu prožitkem který se nedá nahradit pohlazením, polibkem a slovy "miluji tě!". Jen slova nestačí. Orgasmus se musí opravdu prožít. Pokud ho neprožíváte s partnerem a ani bez partnera, o hodně přicházíte. Myslete na to!!!

Mnoho z vás žen trpí různými sexuálními dysfunkcemi hlavně po porodu, díky věku, nebo zdravotních problémů ale neřešíte to. Prostě s tím žijete a berete to tak, jak to je. Přitom to tak být vůbec nemusí, stačí jen chtít vše řešit. A co vy, ženy? Víte, že dokážete mít jiný pohled na milování pokud budete mít u něho prožitek i vy, nejen partner? Že by vás i milování s partnerem mohlo bavit? Ano, mohlo........stačí opravdu chtít!!!

Já sama jsem si prošla sexuální dysfunkcí po porodu kdy jsem měla hlavně problémy s ochablým svalstvem pánevního dna. Začala jsem vše řešit a zdárně vyřešila :). Proto mé osobní zkušenosti jsou pro mne velkým plusem a s radostí je předávám dále. Taky jsem spokojená uživatelka nehormonální antikoncepce, menstruačního kalíšků, BEPPY pěnového tamponu a Venušiných kuliček takže se mohu o své zkušenosti podělit s Vámi, které se chcete dozvědět něco více o svém ženském těle. A je toho hodně co určitě nevíte a ani netušíte, nebo byste chtěly vědět ale nemáte se to kde dozvědět. 
Milování je krásné jen je nutné o něm hodně vědět, mluvit, netrápit se zbytečně, otevřít se a zjistit možnosti které se nabízejí. V každém věku se dá milostný život okořenit, zpestřit a já Vám ženám tuto možnost nabízím. Mohu Vám předat informace které váš milostný život změní. Naučím Vás mít se ráda :)

Mou snahou je zbourat tabu nejen v oblasti erotických pomůcek a sexu. Zbourejte ho se mnou :)
Kontaktujte mě nebo rovnou navštivte v obchůdku Intimm.cz

Mějte rády sebe, své tělo a svého partnera!

A mějte krásný sluníčkový den, Eva