přednáška

Intimně ženám

Co vám přinese tato přednáška?

Na této přednášce se dozvíte pro Vás ženy "důležité" infomace o svém pánevním dnu, budeme se taky věnovat nehormonální anikoncepci, používání menstruačních kalíšků, pěnového tampónu BEPA a suché poševní sliznici. 

A jaká jsou hlavní témata?

 • pánevní dno
  víte, jak souvisí vaše pánevní dno třeba s lehkou stresovou inkontinencí (únikem moči), nebo třeba s vaginální stimulaci? Tento sval je pro nás velmi důležitý ale uvědomíme si ho většinou až s nějakým problémem a to je již pozdě. Důležité je mít tyto svaly aktivní. Popíšu Vám funkci těchto svalů a jak je posilovat.
 • suchá poševní sliznice
  máte problém s nedostatečnou stimulaci pochvy při styku? Může to být způsobeno různými faktory, ale není nad to netrpět při styku a používat kvalitní lubrikační gel. Výběr gelu je taky velmi důležitý, poradím Vám, jak vybrat ten správný :).
 • menstruační kalíšky
  slyšely jste již o menstruačním kalíšku, ale bojíte se ho používat? Ukážu Vám ho, popíšu jeho použití a výhody a poradím s výběrem toho správného kalíšku. Výběr je totiž velmi důležitý.
 • pěnový tampón BEPA
  omezuje Vás menstruace v činnostech jako je sport, plavání apod. a nechcete, nebo nemůžete používat klasický tampón? Co tak zkusit Bepa pěnový tampón který zachycuje menstruační krev a se kterým, oproti klasickému tampónu, si můžete užívat i intimní chvilky se svým partnerem. Popíšu Vám ho, ukážu :)
 • nehormonální antikoncepce
  nechcete, nebo nemůžete používat hormonální antikoncepci ale přesto se chcete bránit nechtěnému otěhotnění? Máme pro Vás novinku na trhu.

Eva :)

Naše tělo je pro nás velmi důležité ale hormony, porod, menopauza a menstruace nás hodně ovlivní a omezuje. Zkusme se naučit si spoustu věcí zpříjemnit a lépe prožívat :).

V obchůdku Intimm.cz

Jugoslávská 3038/40a, Ostrava Zábřeh, 700 30

Akce se může konat i u Vás doma a kdekoliv nás budete chtít mít a vidět. V kavárnách, klubech, sálech, firmách....

(specifikujte ve formuláři dole)

Platba kurzu

Rezervace je platná pouze po uhrazení 200 Kč na účet č: 254705078/0300, do poznámky k platbě uveďte:

datum kurzu – Vaše příjmení. 

Variabilní symbol: 003

Platbu prověďte nejpozději do týdne od objednání!

nebo

hotově do týdne v prodejně